Jak objednat?

Fáze 1: Prohlédněte si naše porfólio.

Navštivte naše webové stránky www.Merch53.cz kde získáte základní představu o námi nabízených produktech, ale také si můžete již předem odpovědět na otázky, které by Vás zajímaly, ještě před samotným kontaktem naší společnosti. V případě, že nenaleznete to co právě hledáte, nás neváhejte rovnou kontaktovat. Rádi Vám ochotně zodpovíme jakékoliv dotazy a uděláme maximum pro Vaší spokojenost. Co neznáme to vymyslíme, co nemáme to vyrobíme!

Fáze 2: Kontaktujte nás

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky či emailem! Probereme s Vámi vše co je třeba a rovnou začneme pracovat na Vaší zakázce.

Fáze 3: Konkrétní výběr produktů

Společně s Vámi vybereme a hlavně doporučíme konkrétní produkty přesně pro Vaší potřebu.

Fáze 4: Grafický návrh

Neprodleně po výběru produktů připraví naši grafici přesný návrh, jak Vaše zboží bude vypadat. Zhotovíme přesně podle Vašich požadavků grafický návrh, který Vám předáme na přehledných kartách společně s dalšími informacemi o použitých materiálech a technologií. Tento návrh Vám bez dalších úprav může také posloužit jako prezentace pro Váš team či společnost.

Fáze 5: Kalkulace ceny a objednávka

Na základě potvrzení grafického návrhu, výběru konkrétního zboží a počtu kusů, Vám zašleme konkrétní objednávku s kalkulací ceny. Po obdržení potvrzené objednávky zahájíme výrobu. U velkých zakázek je nutné uhradit domluvenou zálohu předem na základě proformy faktury.

Fáze 6: Výroba a výstupní kontrola

U všech námi používaných technologií se jedná o nejmodernější dostupné zpracování. Zároveň, ani nepodceňujeme výstupní kontrolu zboží tak, aby každý zákazník byl maximálně spokojen nad rámec svých představ. Na základě konkretní dohody Vás můžeme informovat o průběhu výroby dle Vašich potřeb.

Fáze 7: Dodání zboží

Dle výrobní a dodací lhůty, o které Vás budeme v průběhu realizace informovat , Vám zabalené a zkontorlované zboží připravime pro vydání či následnou expedici. Využíváme několik přepravních služeb pro doručení na určenou adresu, dle platných ceníků za dopravu či dobírku. Samozřejmostí je osobní převzetí v našem showroomu v Kladně.


TECHNOLOGIE

Při zhotovení našich produktů používáme v současnosti všechny nejnovější dostupné technologie určené pro výrobu a zpracování textilních výrobků.

Sublimace
Sítotitsk
Transfer tisk
Výšivka
Sublinášivka
Digitální tisk